Transparent mała firma pl

Koszty prowadzenia firmy są coraz większe. Na niektórych obszarach prowadzenia biznesu nie warto oszczędzać, ale są też takie, na które można wydawać znacznie mniej niż dotychczas. Jednym z nich jest bankowe konto firmowe.

Czy wiesz, że możesz prowadzić je całkowicie za darmo? To nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się teraz na założenie konta firmowego w PKO Banku Polskim, nie tylko nie zapłacisz ani grosza, ale również będziesz mógł wyciągnąć z niego dodatkowe korzyści finansowe. Jakie?

Sprawdź, co możesz zyskać

Prowadzisz własną firmę i wiecznie brakuje Ci czasu? Potrzebujesz konta, które będzie stabilne i bezpieczne, a jego obsługa za pomocą aplikacji lub serwisu internetowego intuicyjna i niewymagająca. Konto firmowe w PKO Banku Polskim jest łatwe w obsłudze, czytelne i pomoże ci dobrze zarządzać finansami Twojej firmy. W końcu powstało po to, by usprawniać Twój biznes i pomóc Ci oszczędzać czas i pieniądze.

PKO Bank Polski przygotował specjalną ofertę firmowego konta. Nowi klienci PKO Banku Polskiego mogą przez 2 lata prowadzić swoje konto firmowe za 0 zł. Z czego jeszcze mogą korzystać przedsiębiorcy, którzy wybiorą ten bank? Między innymi z możliwości bezpłatnego najmu terminala płatniczego przez 2 lata i dostępu do kantoru internetowego z atrakcyjnymi kursami walut. To nadal nie wszystko!

Oszczędzić czas i pieniądze pomoże również kantor dla firm iPKO dealer. Klient sam wskazuje kurs, po którym sprzeda lub kupi walutę, a gdy oczekiwany kurs zostanie osiągnięty, iPKO dealer zrealizuje transakcję automatycznie i wyśle powiadomienie SMS.

Kliknij i poznaj pozostałe korzyści z założenia Konta Firmowego PKO Banku Polskim!

Nie tylko bankowość

Koszty prowadzenia firmy to również pieniądze, które przedsiębiorca płaci za prowadzenie księgowości. Klienci PKO Banku Polskiego mogą zaoszczędzić również na tym! Konto w PKO Banku Polskim umożliwia wystawianie faktur oraz prowadzenie własnej, prostej księgowości. Zamiast co miesiąc płacić komuś za opiekę nad firmą, można samodzielnie dbać o swoją księgowość dzięki prostemu i intuicyjnemu systemowi.

Leasing – szeroka oferta produktowa i cyfrowy dostęp

Poprzez system bankowości internetowej IPKO Klienci firmowi mają dostęp do Portalu Klienta PKO Leasing – a w nim cyfrowej obsługi umów leasingowych – bardzo wygodnej formy samoobsługi posprzedażowej. Od niedawna – również poprzez IPKO – jest również możliwość sfinansowania nowych samochodów w pełni online – z asystą Doradcy PKO Banku Polskiego lub całkowicie samodzielnie. Klienci Firmowi PKO Banku Polskiego mają dostęp do najlepszych ofert i sezonowych promocji. Szczególnie teraz – oferta leasingowa jest wyjątkowo atrakcyjna.

Zobacz, jak konto firmowe w PKO Banku Polskim może wspierać Twoją księgowość >>

Wybierając konto bankowe dla firmy, postaw na sprawdzony i godny zaufania bank, by mieć pewność, że Twoje pieniądze są w pełni bezpieczne. I nie przepłacaj! Wybierz darmowe konto w PKO Banku Polskim, używaj na co dzień prostej i intuicyjnej aplikacji. Postaw na korzyści dla siebie i swojej firmy. Zasługujesz na to!

Źródło: www.mala-firma.pl