Logo Lokalnej Grupy Działania TRYGON

Lokalna Grupa Działania „Trygon -Rozwój i Innowacja” zaprasza na szkolenie z zakresu „Podejmowania działalności gospodarczej”, które odbędzie się w dniu 30 września 2020 r., w Sali Widowiskowej  Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale, Plac Rynek 2, 36-040 Boguchwała w godzinach od 09.30 do 15.00 .

Szkolenie skierowane jest do osób, chcących założyć działalność gospodarczą z terenu gmin Boguchwała, Lubenia i Świlcza,  które zamierzają skorzystać z dofinansowania w ramach działania „Podejmowania działalności gospodarczej”.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie ma na celu przygotowanie wnioskodawców do skorzystania z możliwości pozyskania dofinansowania na realizację projektów, które będzie można złożyć w ramach organizowanego przez LGD naboru w terminie od 05.10.2020r. do 23.10.2020r. 

Szkolenie zakresem obejmie zasady przyznania pomocy w ramach działania „Podejmowanie działalności gospodarczej” w tym: Cele ogólne i szczegółowe, przedsięwzięcia,  lokalne kryteria wyboru zawarte w Lokalnej Strategii Rozwoju, grupy docelowe projektów,  kwalifikowalność kosztów, poprawne sporządzenie wniosku, biznesplanu oraz wymagane załączniki. Uczestnictwo w szkoleniu znacznie ułatwi skorzystanie z pomocy finansowej w ramach PROW za pośrednictwem LGD.

Udział w szkoleniu w związku z sytuacją epidemiologiczną należy zgłosić poprzez kontakt telefoniczny pod nr tel. 698 166 371 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.