Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Program Priorytetowy Czyste Powietrze – aktualne zasady oraz wprowadzenie do Funduszy Europejskich  w perspektywie finansowej na lata 2021-2027”.

Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2023 r. od godz. 12:00 do 14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35 - 010 Rzeszów Sala 212 piętro 2.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora lub telefonicznie pod numer 17 747 64 88/82.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.  

W spotkaniu weźmie udział Pan Łukasz Kucab - Doradca Energetyczny Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, który przedstawi szczegóły dotyczące udziału w projekcie. 

Program spotkania w załączeniu. 

Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator spotkania:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Załączniki:

Zapraszam także do odwiedzenia strony internetowej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na której mogą się Państwo zapoznać ze szczegółami dotyczącymi organizacji i działania Sieci: https://fundusze.podkarpackie.pl/index.php