Zdjęcie grupowe z jubilatką

100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. Jubileusz 100 rocznicy urodzin jest to wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego Jubileuszu.

Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Zofia Batóg mieszkanka wsi Świlcza, która świętowała swoje 100 urodziny 28 marca 2023 r. Jubilatka urodziła się w Świlczy. Wychowała jedną córkę. Doczekała się dwóch wnuków i dwóch prawnuczek. W tym uroczystym dniu Dostojna Jubilatka otrzymała mnóstwo życzeń.

Życzenia składają członkowie rodziny, jak również znajomi. Ze strony Samorządu Gminy do Pani Zofii udał się z życzeniami Pan Wójt Adam Dziedzic, Pani Wioletta Bajek pracownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz Radny Gminy Świlcza Pan Tomasz Gazda. Delegacja z urzędu złożyła na ręce Jubilatki kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek.

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć Pani Zofii najserdeczniejsze gratulacje oraz życzyć świętowania kolejnych rocznic w zdrowiu, pomyślności i w gronie najbliższych. Niech każdy dzień wnosi coraz więcej ciepła, miłości, niech napawa mądrością życiową i dumą z dotychczasowych doświadczeń. Dziękujemy jubilatce za piękny przykład dobrego życia, za wszelkie trudy i owoce minionych lat, za swoistą lekcję życiowej wytrwałości.


Zapraszam do galerii zdjęć: