Zdjęcie grupowe dzieci podczas spotkania z Mikołajem

Radość, zabawa i prezenty, tak było na spotkaniu z MIKOŁAJEM.

W dniu 6 grudnia 2022 roku zgodnie z tradycją z lat poprzednich Wójt Gminy Świlcza – Pan Adam Dziedzic, Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy zorganizowali spotkanie z Mikołajem. Zaproszenie otrzymało 36-cioro dzieci niepełnosprawnych z terenu naszej gminy wraz z rodzicami. W świątecznym klimacie, w który wprowadzała nas muzyka, pięknie przybrana choinka otoczona prezentami, zawitał Mikołaj głośno dając znać, że nadchodzi. W tym momencie uśmiech zawitał na twarzy każdego dziecka.

Dzieci otrzymały paczki pełne prezentów, zabawki, klocki, książki, gry, puzzle nie zabrakło oczywiście słodyczy – które dzieci lubią najbardziej. Po prezentach przyszła pora na zabawę, w której udział chętnie wzięli dzieci jak również rodzice. Dzieciom towarzyszyła radość przez całe spotkanie oraz zadowolenie z prezentów od Mikołaja – który dobrze wiedział co dzieci lubią najbardziej.

Do zobaczeniu Mikołaju za rok! Obiecujemy że będziemy grzeczni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która pozwoli nam się przenieść w cudowną atmosferę towarzyszącą podczas spotkania z Mikołajem.


Zapraszam do galerii zdjęć: