Baner "Fotografie z dawnej pracy"

Miejsca pracy zmieniły się diametralnie na przestrzeni lat. Kiedyś nie przywiązywano wagi do technologii w zakładach, natomiast teraz jest ona na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs dla osób w wieku powyżej, które pracowały na stanowiskach, które nie były wyposażone tak jak ma to miejsce dzisiaj.

Konkurs odbywa się specjalnie dla mieszkańców województwa podkarpackiego i lubelskiego. Jest to kolejna edycja z tejże serii i mamy nadzieję, że będzie cieszyć się takim samym zainteresowaniem jak poprzednie. Zabawa ma nie tylko pokazać, jak wyglądało kiedyś życie zawodowe Polaków, ale też dostarczyć nieco rozrywki.

Zdjęcia należy wysłać za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Do zabawy można dołączyć do 16 października 2022 r. Zgłoszenie można wysłać samodzielnie lub z pomocą innych.

Jest o co walczyć, bo do wygrania fantastyczne nagrody takie jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów. Gwarantujemy również świetną zabawę i dawkę zdrowej rywalizacji.


Więcej informacji w regulaminie: