Plakat Gra na CymbałachPlakat Letniej Szkoły Gry na Cymbałach opisSerdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty nauki gry na cymbałach, które realizowane będą w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Trzcianie. Lekcje odbywać się będą przez okres trzech miesięcy od 1 czerwca do 26 sierpnia 2022r. dwa razy w tygodniu.

Zajęcia poprowadzi Andrzej Mozgała - absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsko-Białej. W latach 1995–2000 odbył studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, filia w Cieszynie, kierunek wychowania muzycznego. Naukę kontynuował w Akademii Muzycznej w Katowicach. Kompozytor utworów muzycznych, dyrygent oraz pedagog w szkołach muzycznych. Miłośnik gry na cymbałach. Wielokrotny laureat Spotkań Cymbalistów.

To druga edycja Letniej Szkoły Gry na Cymbałach organizowanych przez

Wojewódzki Dom Kultury. Warsztaty mają ma na celu ochronę tradycji związanych z budową i grą na cymbałach – instrumencie, który jest uważany za najbardziej charakterystyczny dla terenów obecnie znajdujących się w obrębie województwa podkarpackiego. Poprzez naukę gry na cymbałach chcemy zachęcić szczególnie młode osoby do zapoznania się z tym unikalnym instrumentem jak również znaleźć nowych adeptów gry na cymbałach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. W lekcjach gry na cymbałach mogą wziąć udział wszyscy chętni (od dzieci po osoby dorosłe).

Zgłoszenia prosimy przysyłać do 20 maja na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na temat zajęć pod numerem telefonu 17 853 52 57 w. 32


Do pobrania: