Plakat Koncert kolędSzanowni Państwo,

Planowaliśmy duże wydarzenie, emocjonalne, pełne ciepła i pięknych dźwięków. Niestety, ze względu na rosnącą ciągle liczbę zakażeń, trudną sytuację epidemiologiczną i mając na względzie zdrowie nas wszystkich - widzów, organizatorów i artystów, podjęliśmy decyzję o odwołaniu koncertu kolęd.

Decyzja ta była niezwykle trudna, gdyż przygotowanie koncertu trwało już od wielu tygodni. Artyści pracowali nad repertuarem, my planowaliśmy oprawę dźwiękową i świetlną. Ubolewamy, że nie spotkamy się z Państwem na niedzielnym koncercie. Liczymy na to, że zobaczymy się na kolejnych wydarzeniach, koncertach, spektaklach. Tak samo jak i Wy, nie możemy się ich doczekać.

Składam serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi Parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rudnej Wielkiej - ks. dr. Wacławowi Soplowi za przychylność i chęć współpracy. Mamy nadzieję, że zaowocuje ona w przyszłości wspaniałymi wydarzeniami.

Wszystkim zaangażowanym w odwołany koncert z całego serca dziękuję za włożony trud.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia,
Adam Majka
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie


Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w TrzcianieGminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie,