Konkurs fotograficzny

 

Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna w Świlczy serdecznie zaprasza wszystkich amatorów fotografii ze Świlczy do uczestnictwa w Konkursie Fotograficznym !!!

Świetlica jest propagatorem rodzinnego modelu spędzania czasu. Złapmy piękne chwile z najbliższymi i utrwalmy je w obiektywie aparatu !!!

Czekamy na zgłoszenia do 21 maja 2021 roku ! Działajmy !


Rysunek z rodziną, ojciec, matka, dwoje dzieci, deskorolkaRodzinny Konkurs Fotograficzny pn. „Portret rodzinny” pod patronatem Wójta Gminy Świlcza

Konkurs fotograficzny adresowany jest do mieszkańców sołectwa Świlcza amatorsko zajmujących się fotografią. Organizator konkursu:

Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna w Świlczy 36-072 Świlcza 150 B, tel. 17 506 15 75 .

Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia będącego portretem rodzinnym, mieszczącym się w jednej z trzech podanych kategorii :

  1. Moja zakręcona Rodzina: Zdjęcie w działaniu (w ruchu). W tej kategorii zdjęcie powinno być wykonane podczas jakiegoś wspólnego działania – rodzinne zajęcia, gry i zabawy, podczas gier sportowych, itp. Zdjęcie powinno przedstawiać minimum dwa pokolenia rodzinne (dzieci i rodziców).
  2. Rodzinny portret z naturą w tle: Zdjęcie aranżowane (pozowane). W tej kategorii zdjęcie powinno być wykonane w przestrzeni zewnętrznej na tle dowolnych okoliczności przyrody w miejscowości Świlcza. Zdjęcie powinno przedstawiać minimum dwa pokolenia rodzinne (dzieci i rodziców).
  3. Portret rodzinny: Zdjęcie aranżowane (stylizowane). W tej kategorii zdjęcie powinno być wykonane w dowolnej przestrzeni (otwartej lub zamkniętej) i przedstawiać rodzinę w dowolnie przygotowanej rodzinnej stylizacji (przebraniu). Zdjęcie powinno przedstawiać minimum dwa pokolenia rodzinne (dzieci i rodziców).

 Do pobrania: