Budowa drogi łączącej obwodnicę Kolbuszowej w ciągu DK9 z autostradą A4 węzeł Rzeszów Zachód (odc. Widełka – A4 Rzeszów Zachód)

Promost Consulting działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, zaprasza zainteresowane strony na spotkanie informacyjne dotyczące projektowanego nowego odcinka drogi krajowej nr 9.
|
Lp. |
Data |
Godzina |
Mieszkańcy gmin: |
Miejsce spotkania |
|---|---|---|---|---|
|
1. |
14.10.2025 r. |
16:00 |
Gmina Kolbuszowa |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupnie, Kupno 81 |
|
2. |
15.10.2025 r. |
16:00 |
Gmina Świlcza |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bratkowicach, Bratkowice 150 |
|
3. |
16.10.2025 r. |
17:00 |
Gmina Głogów Młp. |
Dom Ludowy, Budy Głogowskie 527 |
Na spotkaniu będzie obecny Projektant oraz przedstawiciele Inwestora GDDKiA w Rzeszowie.
Zainteresowane strony mogą również zapoznać się z planami przebiegu poszczególnych wariantów drogi dla których materiały projektowe zostaną udostępnione w Urzędach Gmin od dnia 29.09.2025 r. oraz na stronie internetowej:
https://www.gov.pl/web/gddkia-rzeszow/akcje-informacyjne
Wszelkie uwagi, wnioski i zastrzeżenia do przedstawionych wariantów przebiegów drogi zainteresowane strony mogą zgłaszać na spotkaniu informacyjnym w w.w. terminie lub w formie pisemnej na formularzach opinii udostępnionych w Urzędach Gminy, stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/gddkia-rzeszow/akcje-informacyjne.
Podpisane formularze opinii, dotyczące przedsięwzięcia można również przesyłać w terminie 14 dni od daty spotkania informacyjnego pocztą na adres: Promost Consulting Sp. z o.o. sp. k., ul. Jana Niemierskiego 4, 35-307 Rzeszów lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@promost.pl
Przesłane opinie zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych tj. możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych i finansowych, zostaną uwzględnione.
ZAPRASZAMY !
Do pobrania:

