Piłka nożna

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i sympatyków piłki nożnej na kolejną edycję turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Świlcza. W tym roku mecze będą się odbywać na stadionach Rudnej Wielkiej, Trzcianie i Świlczy. Szczegółowy harmonogram przedstawiamy poniżej:

Eliminacje w dniu 10 lipca 2022 r.

W grupach eliminacyjnych drużyny będą rozgrywać swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Czas trwania spotkań 2 x 30 min. Gospodarzami będą KS „Rudnianka” Rudna Wielka oraz LKS „Trzcianka” Trzciana.

W grupie „A”, w Rudnej Wielkiej spotkają się:

1. KS „Rudnianka” Rudna Wielka,
  2. Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Dąbrowa,
  3. Ludowy Klub Sportowy „Mrowlanka” Mrowla.

Zaplanowane spotkania:

• godz. 1400 : KS „Rudnianka” Rudna Wielka – LKS „Dąb” Dąbrowa,
  • godz. 1600 : LKS „Dąb” Dąbrowa - LKS „Mrowlanka” Mrowla,
  • godz. 1800 : KS „Rudnianka” Rudna Wielka - LKS „Mrowlanka” Mrowla.

W grupie „B”, w Trzcianie zagrają:

1. Ludowy Klub Sportowy „Trzcianka” Trzciana,
  2. Ludowy Klub Sportowy „Bratek” Bratkowice,
  3. Klub Sportowy Świlcza.

• godz. 1400 : LKS „Trzcianka” Trzciana – LKS „Bratek” Bratkowice,
  • godz. 1600 : KS Świlcza - LKS „Bratek” Bratkowice,
  • godz. 1800 : LKS „Trzcianka” Trzciana - KS „Świlcza.

Finały w dniu 24 lipca 2022 r.

Mecze o pierwsze i trzecie miejsce zostaną rozegrane 24 lipca 2022 r. na stadionie KS Świlcza

• godz. 1500 – Mecz o III miejsce
  • godz. 1730 – Mecz o I miejsce

Mecze o III miejsce oraz o I miejsce będą rozgrywane w wymiarze czasowym 2 x 45 minut. W przypadku braku rozstrzygnięcia w meczu o III miejsce w regulaminowym czasie - zwycięzcę wyłonią rzuty karne. W przypadku braku rozstrzygnięcia w meczu o I miejsce w regulaminowym czasie - rozegrana zostanie dogrywka 2 x 15 minut. Jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia o wygranej w Pucharze Wójta zadecydują rzuty karne.